Bize Ulaşın: 0(312) 424 0 899
Kavaklıdere Mah. Esat Cad. Kozlar İşhanı No:61/40 Kat : 6 Kızılay / ANKARA
info@erkatech.com

Uzaktan Bakım ve Destek Anlaşmaları

Uzaktan Bakım ve Destek Anlaşmaları

Siz sadece arkanıza yaslanın, uzman ekibimiz, bilgisayarınıza uzaktan bağlansın, sorunu tespit etsin, programlarınızı yüklesin, ayarlarınızı yapsın, tüm cihazlarınızın sıkıntılarını sizin için gidersin.Uzaktan Destek alabilmeniz için aşağıdaki bağlantı programlarından herhangi birini bilgisayarına indirmeniz gereklidir.

 

 

 

 

 

Uzaktan Yardım Nasıl Yapılır ?

Elleri kullanmadan! Uzman ekibimiz, bilgisayarınıza uzaktan bağlanarak sorununuzu hızla çözer. Bu bağlantı süresince güvenlik politikamız gereğince hiç bir izinsiz bilgi alınmaz ve kullanılmaz.Tüm bilgileriniz Erkatech Bilgisayar güvenlik garantisi kapsamındadır.Size yalnızca arkanıza yaslanıp, işlemin tamamlanmasını izlemek kalır.

İş yerim için ne sağlar ?

Şehir merkezinden uzakta iseniz veya etrafınızda acil olarak hizmet alabileceğiniz bir servis yoksa, bu hizmet tam size göre. Anında bağlantıya geçerek bilgisayarınızdaki tüm problemleri sizin için giderebiliriz. Böylece hem işgücünü durdurmamış olursunuz, hemde uygun bir maliyetle hizmetimizden faydanalabilirsiniz.

Ev kullanıcısıyım ve uğraşmak istemiyorum ?

Uygun maliyetleri nedeniyle uzaktan bakım ve destek anlaşmaları herkes için yapılabilir. İster evinizde, ister işyerinizde bu hizmetimizden faydanalabilirsiniz. Evde olmanız durumunda bilgisayarınızı bir servise götürmek yerine, bu hizmetimiz sayesinde kolaylıkla sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Hem yorulmaz hemde 7x24 desteğimiz sayesinde günün her anında uzman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Uzaktan Yardım Sözleşmesinin Maliyeti Nedir ?

Uzaktan Yardım maliyeti iş yerlerinde ağ sistem özelliklerine, bilgisayarlarının sayısı, cihaz ve sistem özelliklerine, sözleşme kapsamına dahil edilen yazılımlara göre değişmektedir. Ev kullanıcılarına ise kampanya fiyatımız yıllık 120 TL'dir.

Uzaktan Yardım Anlaşmasının Geçerlilik Süresi Nedir ?

Uzaktan Yardım Anlaşması 1 yıllık süreler haline yapılmaktadır.

Uzaktan Yardım Aldığımda Bilgisayarıma Ne Yapıldığını Görebilirmiyim ?

Uzaktan yardım aldığınızda, uzman ekibimizin yapmış olduğu tüm işlemleri kendi ekranınızda birebir görebilirsiniz. Ekibimiz hangi dosyalarla ve programlarla işi varsa sadece onlarla ilgilenirler. Bilgileriniz asla silinmez.

Uzaktan Yardım Anlaşmasının Avantajı Nedir ?

Hemen Destek ve Uygun Maliyet

Uzaktan Yardım Anlaşmasına Nasıl Başlanır ?

Öncelikle bir ön görüşme ile talepler dinlenir, sonrasında müşteri temsilcilerimiz, bilgi işlem uzmanlarımızla beraber, işletmeyi analiz eder ve yapılabilecek hizmetler hakkında bilgi verirler. Takip eden süreçte bir sözleşme hazırlanır, onaylanması durumunda, firmanın büyüklüğüne göre 3-10 kişilik bir ekip, işletme bilgisayarlarında toplu bir çalışma gerçekleştirir, eksikler belirlenir, yedekler alınır, ilk bakım yapılır, firmanın teknik yapısı, eksikler, geliştirmeler hakkında bir rapor hazırlanarak şirket yönetimine sunulur ve müşteri ile anlaşılan bakım sözleşmesi imza altına alınır. Destek sözleşmesinin imzalanmasının ardından türlü sorunda hızlı ve yerinde destek sağlanır.
Ev kullanıcısı iseniz talebiniz durumunda ilk kontroller evinizde gerçekleştirilir.

     
  Erkatech Bilgisayar Bilişim ve Güvenlik Sistemleri
  Kavaklıdere Mah. Esat Cad. Kozlar İşhanı No:61/40 Kat : 6 Kızılay / ANKARA
 

Tel & Fax : 0(312) 424 0 899 - E- Mail : info@erkatech.com