Bize Ulaşın: 0(312) 424 0 899
Kavaklıdere Mah. Esat Cad. Kozlar İşhanı No:61/40 Kat : 6 Kızılay / ANKARA
info@erkatech.com

Bilgisayar ve Malzemeleri Satışı

Bilgisayar ve Malzemeleri Satışı

Globalleşen, herkesin her şeyin farkında olduğu bilgiye ulaşmanın çok kolay olduğu bir çağdayız. Bunun yanı sıra ürün almak artık çok kolay,ancak satış sonrası da bir o kadar zor.Sadece kutu satarak ve bunun ucuza getirmek yerine,müşteriye sattığı ürünün müşteriye toplam sahip olma maliyetinin en aza indiren,doğru ürünün doğru zamanda müşterinin ihtiyaç-bütçe dengesinin iyi kurgulayan ve bunun sonunda en uygun ürünü tavsiye eden bir yaklaşım en büyük satış hedefimizdir.

Sizlere satış öncesi ve sonrası bilgisayar ve çevre birimleri, yazıcı, sarf malzeme açısından destek vermek için en  ekonomik koşullarda hizmetinizdeyiz. Mouse, klavye, yazıcı, web cam, UPS(güç kaynağı) ,ses sistemleri, kulaklık, kart okuyucu, CD, DVD, Flash disk  ve daha birçok ürün çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz. Hangi ürünü seçmeniz konusunda satış ekibimiz sizleri en uygun ürüne yönlendirecektir.

HP,IBM ,FUJİTSU SIEMENS ,DELL,ASUS,TOSHIBA,CANON ,OKI,EPSON ,LEXMARK gibi donanım üreticileri ile birlikte Donanım çözümlerinin yanında MICROSOFT,AUTOCAD,ZWCAD ,NETCAD,ADOBE ,LINK ,TREND MICRO,ESET,KASPERSKY ,SENTEZ , gibi yazılım üreticileri ile birlikte de yazılım çözümleri sunmaktadır.

Erkatech Bilgisayar size ekonomiyi ve kaliteyi aynı anda sunar.

     
  Erkatech Bilgisayar Bilişim ve Güvenlik Sistemleri
  Kavaklıdere Mah. Esat Cad. Kozlar İşhanı No:61/40 Kat : 6 Kızılay / ANKARA
 

Tel & Fax : 0(312) 424 0 899 - E- Mail : info@erkatech.com