Bize Ulaşın: 0(312) 424 0 899
Kavaklıdere Mah. Esat Cad. Kozlar İşhanı No:61/40 Kat : 6 Kızılay / ANKARA
info@erkatech.com

Kurumsal Satış

Erkatech Bilgisayar, uzman teknik kadrosu ile Bilgi İşlem Teknolojilerinin kurumsal alanda entegrasyonunu projelendirirken, şirket verimliliğinin artırılması ve sorunsuz bir Bilgi İşlem Altyapısı için tüm kurulum ve entegrasyonları projelendirip, işletim sistemi veya donanım seçiminde herhangi bir marka bağımlılığı olmaksızın en uygun çözümü müşterilerine sunar.

Daha önce kurulmuş IT sistem yapısı, gerek teknolojik olarak zamanla eskiyecek, gerekse çeşitli müdaheleler sonucu bir takım problemleri beraberinde getirecektir. Bu günün yeni teknolojisi ile uygun maliyetlerde ve sorunsuz çalışır hale getirilebilir çözümlerle bilgi işlem altyapısındaki problemlerin çözümü, tekrar etmemesi ve yeni teknolojiye adaptasyonu aşamasında iş ortağınız olarak bizden destek alabilir, sürekliliğini de bakım anlaşmaları ile devam ettirebilirsiniz.

Garanti Destek Hizmetleri
Erkatech Bilgisayar kurumunuzda bulunan tüm elektronik malzemelerin garanti takiplerini sizin adınıza yapar. Arıza oluşması durumunda yetkili servislerle iletişime geçer, ürünün en kısa sürede geri dönüşümünü sağlayıp kurulumunu sağlar.

Tamir Onarım Desteği
Donanım Destek Hizmetleri. PC, Sunucu, Yazıcı ve Network cihazlarının onarım ve bakım hizmetleri, kuruluş hizmetleri.

Çağrı Bazlı Hizmetler
Erkatech Bilgisayar Ankara içinde yerinde ve uzaktan, Ankara dışında ise telefonla veya internet üzerinden uzaktan Teknik Destek verdiği ana alanlar şunlardır:

   Sistem Destek Hizmetleri
   İşletim sistemi desteği,
   Microsoft Office desteği,
   Sunucu üzerinde çalışan üçüncü parti yazılımlar,
   İstemci üzerinde çalışan üçüncü parti yazılımlar,
   İletişim ağı (network) sistem desteği,
   Sistem yazılımları kuruluş hizmetleri

     
  Erkatech Bilgisayar Bilişim ve Güvenlik Sistemleri
  Kavaklıdere Mah. Esat Cad. Kozlar İşhanı No:61/40 Kat : 6 Kızılay / ANKARA
 

Tel & Fax : 0(312) 424 0 899 - E- Mail : info@erkatech.com