Bize Ulaşın: 0(312) 424 0 899
Kavaklıdere Mah. Esat Cad. Kozlar İşhanı No:61/40 Kat : 6 Kızılay / ANKARA
info@erkatech.com

-

Hakkımızda

1999 yılından itibaren, profesyonel kadrosu ve artan deneyimi ile yazılım, donanım, proje yaratma, uygulama, geliştirme, danışmanlık, her türlü sistem bakım ve onarım hizmetlerini müşterilerine sunar. Erkatech Bilgisayar, müşterilerinin bilişim teknolojilerindeki gelişmeleri, daima yakından takip etmelerini ve bilgi iletişim teknolojilerini daha verimli kullanmalarını sağlayarak, onların rekabet etme güçlerini arttırır. Erkatech Bilgisayar, ürettiği çözümlerde ve verdiği hizmetlerde konusunda uzman kuruluşlarla iş birliği yapar ve bu uzmanlıkları kendi çözümleriyle entegre ederek müşterilerine en fazla katma değeri sağlayacak çözümler üretir.

Vizyonumuz

Sürekli değişen iş dünyası ihtiyaçlarına, ekonomik ve teknolojik olarak uygun, tüm müşterilerimiz için güvenilir bir iş ortağı olarak hizmet vermek ve tüm gelişmeleri, verimliliğe çevirerek bilgi teknolojileri üzerine hizmet vermek olacaktır.

Misyonumuz

Firmamız, hızla ilerleyen ve çabuk değişen teknoloji dünyası içinde kendisini daha da geliştirip, sizlere çok daha iyi bir hizmet vermeyi kendisine görev edinmiştir.

 

 

Hizmetlerimiz

1. 7x24 Destek
Erkatech Bilgisayar, Pazar Günleri Dahil olmak üzere 1 teknik personeli sürekli servis verebilmek üzere çalışmalarını planlar.
İşiniz için hizmet kesintisi yaşanmaması temel amacımızdır. (Bakım Anlaşması Dahilinde Verilen Hizmet)

2.Yerinde Destek
Erkatech Bilgisayar, farklı lokasyonlardaki tüm birimleriniz için yerinde servis imkanı sağlar.
Amacımız en kısa sürede arıza merkezine ulaşmak ve en kısa sürede sistemin çalışmasını sağlamaktır.

3.Uzaktan Destek
Erkatech, Lisanslı Uzaktan Destek Yazılımları sayesinde siz nerede olursanız olun, internete bağlantı kurmanız durumunda anında desteğe geçer. Uzak lokasyonlar için en hızlı destek tarafımızdan sağlanır.

4. Bilgisayar Sistemlerinin Yedek Parça Tamiri
Erkatech, donanım tamiri konusunda Ankara’da Bilgisayar firmalarına hizmet vermektedir. Özellikle temini güç olan Server, İş İstasyonu Anakartları, Workstation, Ekran Kartı, Harddiskler tarafımızdan tamir edilerek eski performansında çalışmaları sağlanır.

5. Yazıcı, Barkod, Monitör vb. Çevre Birimleri Onarımı
Erkatech, Yazıcı, Barkod, Monitör vb. Çevre Birimlerinin Tamirlerini uygun ücretlerle yaparak cihazların çöpe atılmasını engeller, yeni cihaz maliyetlerinden kurtarır.

6. Geçici Parça Temini
Erkatech, Bilgisayar, yazıcı, monitör vb. parçalarının arızalarınması durumunda tamiri için geçici süre Örn: Monitör, Harddisk, Ram vb. malzemeler sağlayarak iş kaybının yaşanmasını engeller.

7. Kalıcı Yedek Parça Temini
Erkatech, tamiri mümkün olmayan veya tamir edilse bile eski performansını sağlamayacak cihazlar için en kısa sürede kalıcı yedek parça teminini sağlar. Müşteriye fiyat ve kurulum süresi hakkında bilgi verir. En uygun maliyetlerle parçaların teminini sağlar.

8. Bilişim Danışmanlığı
Erkatech, kurulacak olan yeni bir mağaza veya sistemle ilgili olarak tecrübelerini sizinle paylaşır. Sorunsuz bir çalışma ortamı için gerekli tüm ayrıntılarda sizinle birlikte çalışır.

9. Garanti Destek Hizmetleri
Erkatech, müşteride bulunan garantili cihazlar için, gerekli garanti takiplerini yapar. Arıza durumunda distribütörle görüşerek (servise götürme veya kargolama) cihazın garanti dahilinde değişimini sağlar.

10. Çağrı Bazlı Hizmetler
Erkatech, Ankara dışındaki yerler için çağrı bazlı hizmetler sunarak özellikle yakın illere (Kayseri, Konya, Kırıkkale gibi) destek imkanı sağlar. Erkatech, Türkiye çapında çalışan referanslarının halen İç Anadolu Bilgi İşlem Merkezi olarak görev yapmaktadır.

11. Toplantı, Eğitim vb. Oturumlar için Altyapı Kurulumu
Erkatech, müşteri yerinde veya dışında yapılacak olan toplantı, eğitim vb. oturumlar için teknik personel ve altyapı desteği sağlar. Oturumun sorunsuz geçmesi için gerektiğinde tüm oturum süresince sizin yanınızda teknik personel bulundurur.

12. Diğer Hizmetler
Erkatech, bilişim sistemleri dışında Kamera, Alarm ve Elektrik Altyapı kurulum ve arıza giderme konusunda da hizmet verir. Anlaşmalı kurumlarınız var ise onlarla beraber çalışır, yok ise Erkatech bu konuda destek verir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     
  Erkatech Bilgisayar Bilişim ve Güvenlik Sistemleri
  Kavaklıdere Mah. Esat Cad. Kozlar İşhanı No:61/40 Kat : 6 Kızılay / ANKARA
 

Tel & Fax : 0(312) 424 0 899 - E- Mail : info@erkatech.com