Bize Ulaşın: 0(312) 424 0 899
Kavaklıdere Mah. Esat Cad. Kozlar İşhanı No:61/40 Kat : 6 Kızılay / ANKARA
info@erkatech.com

Teknik Servis Hizmetleri

Teknik Servis Hizmetleri
Erkatech Bilgisayar Teknik servisi olarak bilgisayarlarınızın yazılımsal ve donanımsal arızalarında sizin yanınızdayız. Bilgisayarlarınıza yerinde hizmet veriyor gerekirse servisimize alıyoruz. Arızası hakkında bilgi vererek onayınız olursa tamir işlemini gerçekleştiriyoruz. Firmamız Ankara ve çevresinde yıllardır servis hizmetini en uygun fiyatlarlavererek müşteri potansiyelini en üst seviyelere çıkarmayı başarmıştır.Erkatech Bilgisayar teknik servisi hizmetlerimiz arasında ana kart tamiri, ekran kartı tamiri, format atma, virüs temizleme, modem kurulumu, ağ kurulumu monitör tamiri hizmetlerimizden sadece bir kaçıdır.Uzman kadromuz ve teknisyenlerimiz sizlere her zaman en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır.
Müşteri Yerinde Teknik Servis Hizmeti

Erkatech Bilgisayarın uzman teknik ekibi bizimle iletişime geçtiğinzi takdirde en kısa sürede yanınıza gelerek; Yaşadığınız problemlerinizi dinler, Problem konusunda size bilgi verir, Fiyat konusunda onay ister, Onay durumunda arıza en kısa sürede giderilir.

Cihazlarım fiyat onayım alınmadan tamir edilir mi ?

Hayır, teknik ekibimiz problem konusunda bilgi verdikten sonra mutlaka sizden fiyat konusunda onay ister. Kabul etmeniz durumunda tamir işlemi gerçekleştirilir.

Notebook / PC Tamiri ?

Teknik servisimizde her türlü notebook tamiri, yedek parça değişimi garantili olarak yapılmaktadır. Dikkat edilmesi gereken nokta arızadan sonra lütfen cihaza işinin uzmanı dışında kimseye müdahele ettirmeyiniz. Bazen çıkan basit bir arıza işinin ehli olmayan kişiler yüzünden tarafınıza pahalıya patlayabilir.Servisimizde, garanti süresi dolmuş ve garanti dışı kalmış tüm marka notebookların anakart, grafik chipseti, ekran paneli, inverter, menteşe, bios, floresan, kasa, adaptör, klavye vb. donanımların değişim ve onarımı garanti olarak uzman teknisyenler tarafından tamamen orijinal parçalar kullanılarak yapılmaktadır. Yoğunluklu olarak çalıştığımız markalar HP, Lenovo, Asus, Dell, Toshiba, Samsung, Acer,Sony, Apple, Casper, Exper Msı, Intel

Yazıcı Tamiri ?

Baskı sistemlerinizde meydana gelen her türlü arızanın onarımını gerçekleştiren Erkatech Bilgisayar, konusuna hakimiyeti ve uzmanlığı ile, sorunlarınız en kısa sürede, kalıcı olarak ve ekonomik koşullarda giderir. HP, OKI, Panasonic, Samsung, Canon, Epson markalarının model gözetmeksizin tamir hizmetini veren Erkatech'in tecrübesiyle yazıcılar yenileniyor, ilk günkü performansına kavuşuyor. Tekrarlanan arızalara, yanlış ve yetersiz müdahalelere, zaman ve para israfına son verin. Sizde günümüzün çağdaş servis ve onarım anlayışından yararlanın.

Kartuş Toner Dolumu ?

Her marka için Kartuş ve Toner Dolum hizmeti de vermekteyiz. En uygun fiyatlarımız için lütfen bilgi alın..

     
  Erkatech Bilgisayar Bilişim ve Güvenlik Sistemleri
  Kavaklıdere Mah. Esat Cad. Kozlar İşhanı No:61/40 Kat : 6 Kızılay / ANKARA
 

Tel & Fax : 0(312) 424 0 899 - E- Mail : info@erkatech.com